KONST / Litografier / Färglitografi 9236280
nr 923 6280
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi , Roland Svensson (1910-2003), Västan-Sommarbåten, HC-upplaga, 20/50, signerad, motivet: 30x43
måndag 10 november 2014
kl 18:06:40
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson